IELĪGOSIM JĀŅUS AR Kredīts Uzņēmumiem līdz €200’000 ar 95% atlaidi MAKSĀJUMAM

 • Apgrozāmiem līdzekļiem
 • Izejmateriālu iegādei
 • Pamatlīdzekļu iegādei
 • Jebkuram citam Tavam mērķim
Pieteikties

Saņem no €10’000 līdz €200’000 Kredīts Uzņēmumiem ar 95% atlaidi MAKSĀJUMAM

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Saņem Kredīts Uzņēmumiem un 6 Bezmaksas bonusus

Piesakies, piedāvājums spēkā tikai līdz 21.06.2024

 • Bez ķīlas un nodrošinājuma
 • Aizver ātrāk BEZ MAKSAS
 • Saņem piedāvājumu 30 minūtēs
 • Saņem naudu kontā jau šodien
 • 95% atlaide komisijas maksājumam
Pieteikties

Apskaties, cik izdevīgs ir Kredīts Uzņēmumiem

Cik daudz tu vēlies aizņemties?


10 000 € 200 000 €

Izvēlies Kredīts Uzņēmumiem termiņu (mēnešos)

Mēneša maksājums

Kopā procenti
Kopā pamatsumma + procenti

Lai noskaidrotu precīzas procentu likmes, personalizētas tieši Tev, piesakies jau tagad un atsūti pieteikumu. Kalkulators uzrāda indikatīvas likmes

86,2% uzņēmēji norāda problēmas, ar kurām sastopās

Chart
 • Vadīt biznesu ir tiešām ļoti grūti, ja pietrūkst finasējums
 • Ir jāuztraucas, no kurienes nāks nākošais klients
 • Pietrūkst apgrozāmie līdzekļi pasūtījuma izpildei
 • Uzkrājies liels nodokļu parāds, VIDs draud nobloķēt kontu
 • Pietrūkst nauda, lai izmaksātu algas
 • Steidzīgi jāsamaksā piegādātājiem rēķini
 • Jāpieņem jauni darbinieki, vajag ieguldījumus veikt
 • Nav naudas, ko ieguldīt mārketingā un piesaistīt klientus
 • Jāatjauno aprīkojums steidzīgi

Mūsu Klientu pieredze

Liela pasūtījuma izpildīšanai ģeotelpisko informācijas sistēmu izstrādē bija nepieciešami papildu apgrozāmie līdzekļi. Pajautājām Cityfinances, kādas ir mūsu iespējas saņemt aizdevums biznesam, un jau pēc dienas nauda bija mūsu uzņēmuma kontā. Esam patīkami pārsteigti.

Kravu pārvadājumu nozarē katra transporta līdzekļa dīkstāve ir smags trieciens biznesam. Tādēļ salūzušās automašīnas remontam nepieciešamo naudu izlēmām aizņemties no Cityfinances. Pateicoties ātri noformētajam Aizdevums biznesam bez ķīlas, transporta līdzeklis atkal ir ierindā un arī nomaksāts uzkrātais nodokļu parāds valstij.

Jaunā tirdzniecības centrā atvērām rotaļu istabu, un vajadzēja līdzekļus iekārtu iegādei un telpas iekārtošanai. Tā kā nepieciešamā summa bija prāva,bažījāmies, ka sastapsimies ar birokrātiskām procedūrām. Taču patiesībā viss notika ātri un vienkārši, tādēļ varam ikvienam ieteikt sadarboties ar Cityfinances.

Fiksēti, pieņemami mēneša maksājumi ar Aizdevums biznesam. Aizņemies no 10 000 € līdz 200 000 € un atmaksa līdz 2 gadiem. Atmaksā ātrāk bez soda naudām. Likme sākot no 0.5% mēnesī.

Viegli un Ātri pieteikties

Ar vienkāršu tiešsaistes pieteikumu un mūsu ātru lēmumu, Tu vari fokusēties un attīstīt savu biznesu

 • Piesakies, aizpildi pieteikuma anketu 30 sekundēs
 • Pieteikuma izvērtēšana un atbildes sniegšana 30 minūtēs
 • Naudas pārskaitīšana 30 minūtēs
Pieteikties

Kā darbojas Kredīts Uzņēmumiem?


Kad Tu saņemsi Kredīts Uzņēmumiem, aizdevuma sniedzējs aizdos vienreizēju naudas summu, kuru pēc tam būs jāatmaksā noteiktā laika posmā. Nauda jāizmanto biznesa mērķiem, piemēram, jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanai, apgrozāmo līdzekļu papildināšanai, jauna aprīkojuma iegādei un citām biznesa vajadzībām.

Kādām nozarēm piešķir Kredīts Uzņēmumiem?

Kredīts Uzņēmumiem piešķir tādām nozarēm kā Būvniecība, Transports, Loģistika, Kokapstrāde un Mežizstrāde, Metālapstrāde, Lauksaimniecība un citām nozarēm, kurām ir nepieciešami apgrozāmie līdzekļi.

Ko darīt, ja ir bijis atteikums Kredīts Uzņēmumiem?

Ja agrāk ir bijis atteikums Kredīts Uzņēmumiem saņemšanā, pirms pieteikšanās citam aizdevumam vari apsvērt dažas darbības:

 • Pārskatīt finanšu datus;
 • Uzlabot kredītreitingu;
 • Samaksāt nenokārtotās saistības;

Kad esi veicis šīs darbības, iespējams, varēsi atkārtoti pieteikties Kredīts Uzņēmumiem.

Vai ir grūti saņemt Kredīts Uzņēmumiem?

Mēs vēlamies palīdzēt pēc iespējas lielākam skaitam uzņēmumu piekļūt finansējumam un katru gadu apstiprinām tūkstošiem aizdevumu. Lai atvieglotu uzņēmumu īpašniekiem finansējuma izsniegšanu, esam padarījuši pieteikšanos ātru un vieglu. Piesakies Kredīts Uzņēmumiem un novērtē ātrumu.

Vai es varu saņemt Kredīts Uzņēmumiem?

Lai varētu pieteikties aizdevumam Tev ir jābūt:

 • Aktīvai uzņēmuma darbībai vismaz 6 mēnešus;
 • Viena mēneša vidējam apgrozījumam vismaz € 5’000;
 • Uzņēmumam Latvijas teritorijā.

Cik izmaksās Kredīts Uzņēmumiem?


Aizdevuma izsniegšanas maksa ir atkarīga no naudas daudzuma, kuru vēlies aizņemties un finansējuma pakalpojumu, kuru Tu izvēlies. Mēs piemērojam vienreizēju maksu par aizdevuma izsniegšanu. Procentu likme tiek aprēķināta, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, uzņēmuma finansēšanas datiem un attīstības potenciālu.

Ja vēlies nomaksāt Kredīts Uzņēmumiem pirms termiņa, tad Tev nav jāmaksā atlikušie procenti par neizmantoto periodu. Visiem mūsu aizdevumiem ir fiksētas likmes, tāpēc Tu precīzi zināsi, cik daudz būs jāmaksā katru mēnesi un kādas ir aizdevuma izmaksas.

Kādas ir Kredīts Uzņēmumiem procentu likmes?

Procentu likmes ir sākot no 0.5%, taču katram uzņēmumam tiek aprēķināta individuāla % likme ņemot vērā uzņēmuma finansiālo stabilitāti un maksātspējas rādītājus.

Uz cik ilgu laiku es varu aizņemties Kredīts Uzņēmumiem?

Standarta Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas termiņš ir no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Ja nepieciešams ilgāks aizdevuma termiņš, mūsu kredītspeciālisti izstrādās individuālu Kredīts Uzņēmumiem atmaksas termiņu.

Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai saņemtu Kredīts Uzņēmumiem?

Kad būsi aizpildījis mūsu pieteikumu, Tev uz e-pastu atnāks vēstule ar lūgumu pievienot dokumentus.

 • Uzņēmuma bankas izdruka par pēdējiem 12 mēnešiem
 • Operatīvā bilance

Cik daudz Tu vari aizņemties?

Tu vari aizņemties no 10’000 EUR līdz 200’000 EUR. Ja vēlies atmaksāt ātrāk, tad procentu likme tiek aprēķināta tikai par izmantoto laika periodu.

Kas ir Kredīts Uzņēmumiem?

Cityfinances Kredīts Uzņēmumiem ir draudzīgs aizdevums Jūsu uzņēmuma attīstībai un straujākai biznesa izaugsmei.

Finanšu līdzekļu trūkums bieži var kavēt uzņēmuma attīstību un negatīvi ietekmēt Jūsu biznesa izaugsmi. Tāpēc Cityfinances kreditēšanas speciālisti ir izstrādājuši pakalpojumu Kredīts Uzņēmumiem, kas īpaši piemērots dažādu nozaru mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām.

Ja vēlies attīstīt savu biznesu un ir nepieciešams papildus kredīts uzņēmējdarbībai, Cityfinances Kredīts Uzņēmumiem var palīdzēt! Attīstīt biznesu bez papildus ieguldījumiem būs sarežģīti, ja vien nav pietiekami lielu naudas krājumi rezervēm. Šādos gadījumos Cityfinances Kredīts Uzņēmumiem atrisinās īstermiņa apgrozāmo līdzekļu problēmas.

Mēs palīdzam maziem un vidējiem uzņēmumiem ar finansējumu piesaisti veikt nākamo soli ar Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas. Lai kāds būtu Tavs mērķis, vienkārši pastāsti mums, mēs varam tev palīdzēt, un piesakies Kredīts Uzņēmumiem!

Atšķirībā no citām kredītiestādēm, kas aizdevuma izsniegšanā priekšroku dod zemāka riska projektiem ar nodrošinājumu, Cityfinances ir iespēja attīstīt Jūsu uzņēmumu tā izaugsmes posmā, kad ātri vajadzīgs kredīts uzņēmējdarbībai jaunu projektu uzsākšanai, nodokļu un algu nomaksai. Tāpat arī Kredīts Uzņēmumiem palīdzēs strauji kāpināt biznesa tempu, paplašināt ražošanu un īstenot drosmīgas inovācijas.

Šis ir ērts risinājums ar draudzīgu aizdevuma procentu likmi un atvieglotu finansējuma saņemšanas procesu. Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas nosacījumi ir piemērojami individuāli. Uzziniet, cik daudz Jūs varētu aizņemties un kādi būs ikmēneša maksājumi, izmantojot mūsu aprēķina plānotāju!

Neatkarīgi no tā, vai esat jau pastāvošs uzņēmums vai arī pavisam jauns uzņēmums, darīsim visu iespējamo, lai sniegtu Jums ātri informāciju.

Cityfinances Kredīts Uzņēmumiem ir biznesa projektu virzītājspēks, kas palīdzēs Tavam uzņēmumam augt! Uzzini tālāk, kā pieteikties Kredīts Uzņēmumiem un kā iegūt papildus finansējumu pēc iespējas ātrāk.

Kredīts Uzņēmumiem

Aizdevuma summa: no 10 000 līdz 200 000 EUR*

Kredīts Uzņēmumiem termiņš: no 1 mēneša līdz 2 gadiem*

Dokumenti Kredīts Uzņēmumiem saņemšanai: uzņēmuma operatīvā bilance un peļņas zaudējumu pārskats, bankas konta izraksts.

Procentu likme: no 0.5% mēnesī

Citas izmaksas: saskaņā ar cenrādi.

*Gadījumā, ja nepieciešama lielāka kredīta uzņēmumam summa vai ilgāks atmaksas termiņš, aicinām sazināties ar mūsu kredītspeciālistu. Izvērtējot katru gadījumu, iespējams saņemt individuāli Jums izstrādātu piedāvājumu.

Piesakies, aizpildot elektronisko pieteikuma formu! Atbildi par pieejamību un noteikumiem saņemsi 2 stundu līdz 1 darba dienas laikā, turklāt Kredīts Uzņēmumiem pieteikumi tiek izskatīti bez maksas.

Cenrādis

Noformēšanas komisijas
Kredīta un finansējuma pieteikumu izvērtēšana Bez maksas
Aizdevuma pirmstermiņa atmaksa Bez maksas
Rēķinu, kas nepārsniedz 1000.00 EUR apstrāde 20.00 EUR
Ķīlas reģistrācija 20.00 EUR
Ķīlas apstrāde Atbilstoši valsts nodevu un notāru cenrāžiem
Grozījumu veikšana atmaksas grafikā 2% no atlikušās aizdevuma summas, min komisijas maksa: 250.00 EUR

Klientiem, kuri atkārtoti izmanto kredīts uzņēmējdarbībai pakalpojumu, pieejama atlaide finansējuma noformēšanas maksai līdz 30 % apmērā.

Kā saņemt Kredīts Uzņēmumiem?

1.Piesakies Kredīts Uzņēmumiem

Aizpildi pieteikuma formu elektroniski Cityfinances mājas lapā.

Pieteikuma formas aizpildīšana saņemšanai prasīs līdz 5 minūtēm.

2. Mēs izskatīsim Tavu pieteikumu 2 stundu laikā

Pēc informācijas pārbaudes Cityfinances kredītspeciālisti veiks pakalpojuma kredīts uzņēmējdarbībai pieteikuma izskatīšanu. Ja projekts tiek akceptēts, sagatavosim sadarbības piedāvājumu. Atbildi par pakalpojuma Kredīts Uzņēmumiem pieejamību un noteikumiem saņemsi 2 stundu līdz 1 darba dienas laikā.

Cityfinances galvenais uzdevums ir nodrošināt uzņēmumiem ātru piekļuvi naudai, tieši tādēļ mēs piedāvājam pakalpojumu Kredīts Uzņēmumiem.

3. Saņem Kredīts Uzņēmumiem 1 dienas laikā

Pēc līguma parakstīšanas saņemsi summas pārskaitījumu stundas laikā. Pārskaitījums, atkarībā no saņēmēja bankas, notiek dienas vai tekošās dienas ietvaros.

Kredīts Uzņēmumiem ir ātrs un vienkāršs veids, kā aizņemties finansējumu Jūsu biznesam!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir piemērots Cityfinances Kredīti uzņēmumiem?

Cityfinances kredīti uzņēmumiem ir piemēroti jebkuras nozares mazajiem un vidējiem uzņēmumiem biznesa uzņēmumu kreditēšana, finansēšana un attīstība. Cityfinances nodrošina draudzīgu un pieejamu Kredīts Uzņēmumiem ikvienam uzņēmējam, tāpēc aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem, lai pārrunātu Jums piemērotāko kredīts uzņēmējdarbībai!

Kāpēc izvēlēties Cityfinances?

Cityfinances ir draudzīgs un pieejams aizdevums no 3000 līdz 200 000 EUR apmērā ar procentu likmi sākot 0.5 % mēnesī un termiņu – līdz diviem gadiem un ir pieejams jebkuras nozares uzņēmumiem biznesa attīstībai un izaugsmei.

Cityfinances ir uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus- Kredīts Uzņēmumiem, Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas, Kredīts uzņēmējdarbībai, Faktorings un citus-, kas palīdzēs Tev saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus biznesa attīstībai.

Vai par pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā?

Pieteikumi tiek izskatīti bez komisijas maksas. Tāpat arī Jums ir iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas un informāciju par citiem Cityfinances Kredīts Uzņēmumiem.

Kā tiek noteikta Kredīts Uzņēmumiem procentu likme?

Aizdevuma procentu likmi nosakām katram uzņēmumam individuāli. Mūsu kredītspeciālisti ir izstrādājuši unikālu projektu izvērtēšanas metodiku, kas balstās uz punktu jeb skoringa sistēmu un izmanto vairākus parametrus individuāla piedāvājuma izstrādāšanā. Šādā veidā ātri un efektīvi tiek noteiktas Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas procentu likmes. Turklāt uzņēmumiem, kas savlaicīgi un godprātīgi īsteno kredītsaistības, pieejami īpaši izdevīgi Kredīti uzņēmumiem bez ķīlas piedāvājumi.

Vai iespējams Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas atmaksāt pirms līgumā paredzētā termiņa?

Jā, aizdevumu Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas iespējams atmaksāt pirms līgumā paredzētā termiņa bez papildu maksas.

Kāds ir iespējamais Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas izsniegšanas termiņš?

Standarta aizdevuma Kredīts Uzņēmumiem bez ķīlas termiņš ir no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Tomēr, ja nepieciešams ilgāks aizdevuma termiņš, mūsu kredītspeciālisti izstrādās individuālu atmaksas termiņu un izvērtējot procentu likmes, pielāgojot to klientu vajadzībām.

Vai ir nozares, ko Cityfinances nefinansē?

Ir būtiski, lai pieteikuma Kredīts Uzņēmumiem iesniedzējs ir Latvijas Republikā reģistrēts komersants.

Manam uzņēmumam nepieciešams Kredīts Uzņēmumiem, kas pārsniedz 200 000 EUR. Vai ir iespējams saņemt lielāku summu?

Cityfinances ierobežo aizdevēju riskus, tomēr atsevišķos gadījumos ir iespējams piesaistīt aizdevuma summu līdz 1 000 000 EUR apmērā. Šādā gadījumā aicinām sazināties ar mūsu kredītspeciālistu individuāla pieteikuma izskatīšanai.

Vai Jūs kreditējat finanšu grūtībās nonākušos komersantus?

Mēs izvērtējam, kāpēc komersants ir nonācis finanšu grūtībās un kas tiek darīts, lai tās pārvarētu un nepieļautu šādu situāciju atkārtošanos nākotnē. Ir svarīgi, vai uzņēmējs meklē aizdevums uzņēmumiem, lai ātri atdotu parādus, vai viņam ir plāns, kā atrisināt situāciju un sākt pelnīt. Šādos gadījumos Cityfinances rūpīgi izvērtē projekta riskus un uzņēmēja profilu, lai izsniegtu uzņēmumu kreditēšana. Atbilstoši likumdošanas prasībām, aicinām pirms jaunu kredītsaistību uzņemšanās rūpīgi izvērtēt savas spējas Kredīts Uzņēmumiem atdot, lai nepasliktinātu uzņēmuma finanšu situāciju.

Ko darīt, ja man ir negatīva kredītvēsture – esmu iekļauts parādnieku reģistros?

Šajā gadījumā būtisks aspekts ir parādu statuss. Ja tie ir dzēsti un uzņēmuma dinamika ir pozitīva, tad, visticamāk, uzņēmuma īpašnieka negatīvs ieraksts parādnieku reģistrā neradīs problēmas pakalpojuma saņemšanai. Ja pastāv aktuāli parādi, tad tiks izvērtēts, cik liela ir to summa attiecībā pret uzņēmuma apgrozījumu un peļņu, kā arī – kāds ir nemaksāšanas iemesls. Mūsu ierastā prakse ir aicināt uzņēmēju dzēst esošos parādus pirms pieteikties jaunam kredītam.

Vai var apvienot vairākus saistības?

Tas atkarīgs no tā, kāda ir esošo kredītu kopējā ekspozīcija pret esošo nodrošinājumu un kāda ir tekošo maksājumu summa pret uzņēmuma ieņēmumiem. Šādi gadījumi tiek risināti individuāli, atkarībā no projekta un uzņēmuma īpašnieka iepriekšējās maksājumu disciplīnas, tādēļ piesakies Kredīts Uzņēmumiem un Cityfinances speciālisti meklēs risinājumu kā Tev palīdzēt!

Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvērtējat projektus?

Cityfinances finanšu speciālisti ir izstrādājuši unikālu izvērtēšanas metodiku, kas balstās uz punktu jeb skoringa sistēmu. Šī metode ļauj ātri un efektīvi izvērtēt pieprasījumu. Ļoti specifisku projektu gadījumos lēmumu pieņemšanā piesaistām dažādu nozaru ekspertus, lai pēc iespējas ātrāk Jums izsniegtu finansējumu.

Fiksēti, pieņemami aizdevuma maksājumi

Aizņemies no 10’000€ līdz 200’000€ un atmaksā līdz 2 gadiem Atmaksā ātrāk bez soda naudām un papildus maksājumiem

Pieteikties