Draudzīgs
Kredīts uzņēmumiem

Tavam biznesam pielāgots risinājums

Saņem Kredīts uzņēmumiem
sākot no 3000 € līdz 200 000 €

  • Ātrāk, ērtāk un vienkāršāk
  • Elastīgs termiņš no 1 mēneša līdz 24 mēnešiem
  • Bez slēptiem maksājumiem un iespējama ātrāka apmaksa
  • Kredīts uzņēmumiem sākot no 1.5 %
  • Pamatsummas atmaksa termiņa beigās
  • Viegli pagarināt termiņu bez papildus soda naudas

Kā saņemt Kredīts uzņēmumiem?

Piesakies aizpildot
anketu 5 min

Pieteikuma izvērtēšana
un atbildes sniegšana 24 h

Naudas pārskaitīšana
pēc līguma parakstīšanas

Klientu pieredze ar Cityfinances

Arvis Zeile, SIA “MAK IT” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs

MAK IT sniedz pilna cikla pakalpojumus programmatūras izstrādei. Uzņēmums ļoti strauji aug, un lai saglabātu stabilu izaugsmes tempu ir nepieciešams īstermiņa finansējums apgrozāmajiem līdzekļiem.

Uzsākot sadarbību ar Cityfinances, bijām patīkami pārsteigti par servisa un pakalpojumu kvalitāti. Kredīts uzņēmumiem saņēmām piecu dienu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. Papildus Cityfinances mums sniedz finanšu konsultācijas, esam ieguvuši drošu un uzticamu sadarbības partneri.

Kredīts uzņēmumiem, kredīti uzņēmumiemkredīts uzņēmumam, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas, Arvis Zeile SIA MAK IT dibinātājs un valdes priekšsēdētājs

Kredīts uzņēmumiem aprēķina plānotājs

Plānotā kredīta summa

Apmaksas termiņš

Summa, ko saņemsiet:
Kredīta procents mēnesī: %0
Ikmēneša maksājums:0

Kalkulatoram ir informatīvs raksturs

Kredīts uzņēmumiem, kredīti uzņēmumiem kredīts uzņēmumam, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas, Ivars Vītols kredīts uzņēmumiem konsultants
Ivars Vītols

Biznesa konsultants

Ivars ir ieguvis divus maģistra grādus biznesa vadībā. Konsultējis tehnoloģiju, loģistikas, ražošanas, tirdzniecības un citu nozaru uzņēmumus vairāk nekā 200 biznesa projektu īstenošanā. 15 gadus sadarbojas ar dažādu nozaru uzņēmumiem, sniedz konsultācijas par finansējumu, kredītu uzņēmumiem un faktoringu  piesaisti uzņēmumiem. Ivars iegulda savas zināšanas un pieredzi, kā arī izmanto gadu gaitā uzkrātos biznesa kontaktus, lai katrs klients sasniegtu plānotos rezultātus.

Kas ir Kredīts uzņēmumiem?

Cityfinances Kredīts uzņēmumiem ir draudzīgs aizdevums Jūsu uzņēmuma attīstībai un straujākai biznesa izaugsmei.

Finanšu līdzekļu trūkums bieži var kavēt uzņēmuma attīstību un negatīvi ietekmēt Jūsu biznesa izaugsmi. Tāpēc Cityfinances kreditēšanas speciālisti ir izstrādājuši pakalpojumu Kredīts uzņēmumiem, kas īpaši piemērots dažādu nozaru mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām.

Atšķirībā no citām kredītiestādēm, kas aizdevuma izsniegšanā priekšroku dod zemāka riska projektiem ar nodrošinājumu, Cityfinances Kredīts uzņēmumiem ir iespēja attīstīt Jūsu uzņēmumu tā izaugsmes posmā, kad ātri vajadzīgs finansējums jaunu projektu uzsākšanai, nodokļu un algu nomaksai. Tāpat arī Kredīts uzņēmumiem palīdzēs strauji kāpināt biznesa tempu, paplašināt ražošanu un īstenot drosmīgas inovācijas.

Kredīts uzņēmumiem ir ērts risinājums ar draudzīgu aizdevuma procentu likmi un atvieglotu finansējuma saņemšanas procesu. Kredīts uzņēmumiem nosacījumi ir piemērojami individuāli.

Mēs, Cityfinances, ticam, ka kvalitatīvu un ilgtspējīgu projektu īstenošana ir biznesa virzītājspēks, tāpēc palīdzēsim Jūsu uzņēmumam augt!

Kredīts uzņēmumam

Kredīta summa: no 3000 līdz 200 000 EUR*

Kredīts uzņēmumam termiņš: no 1 mēneša līdz 2 gadiem*

Dokumenti kredīts uzņēmumam saņemšanai: uzņēmuma operatīvā bilance un peļņas vai zaudējumu pārskats, bankas konta izraksts, īss projekta idejas apraksts, kas ietver kredīta nepieciešamības pamatojumu un plānoto kredīta atmaksas termiņu.

Procentu likme: no 1.5 % mēnesī

Citas izmaksas: saskaņā ar cenrādi.

*Gadījumā, ja nepieciešama lielāka kredīta uzņēmumam summa vai ilgāks atmaksas termiņš, aicinām sazināties ar mūsu kredītspeciālistu. Izvērtējot katru gadījumu, iespējams saņemt individuāli Jums izstrādātu kredīts uzņēmumiem piedāvājumu.

Cenrādis

Noformēšanas komisijas
Kredīta un finansējuma pieteikumu izvērtēšanaBez maksas
Aizdevuma pirmstermiņa atmaksaBez maksas
Rēķinu, kas nepārsniedz 1000.00 EUR apstrāde20.00 EUR
Ķīlas reģistrācija20.00 EUR
Ķīlas apstrādeAtbilstoši valsts nodevu un notāru cenrāžiem
Grozījumu veikšana atmaksas grafikā2% no atlikušās aizdevuma summas, min komisijas maksa: 100.00 EUR
Kredīts uzņēmumiem2.5 % no aizdevuma summas, min komisijas maksa: 150.00 EUR

Klientiem, kuri atkārtoti izmanto kredīts uzņēmumam pakalpojumu, pieejama atlaide finansējuma noformēšanas maksai līdz 30 % apmērā.

Kā saņemt Kredīts uzņēmumam?

1.Piesakies kredītam

Aizpildi pieteikuma formu elektroniski Cityfinances mājas lapā.
Pieteikuma formas aizpildīšana Kredīts uzņēmumam saņemšanai prasīs līdz 5 minūtēm.

2. Mēs izskatīsim Tavu pieteikumu 2 stundu laikā

Pēc informācijas pārbaudes Cityfinances kredītspeciālisti veiks pakalpojuma kredīts uzņēmumam pieteikuma izskatīšanu. Ja projekts tiek akceptēts, sagatavosim sadarbības piedāvājumu. Atbildi par Kredīts uzņēmumam pieejamību un noteikumiem saņemsi 2 stundu līdz 1 darba dienas laikā.

3. Saņem Kredīts uzņēmumam 1 dienas laikā

Pēc līguma parakstīšanas saņemsi Kredīts uzņēmumam summas pārskaitījumu stundas laikā. Pārskaitījums, atkarībā no saņēmēja bankas, notiek dienas vai tekošās dienas ietvaros.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir piemērots Cityfinances Kredīti uzņēmumiem?

Cityfinances kredīti uzņēmumiem ir piemēroti jebkuras nozares mazajiem un vidējiem uzņēmumiem biznesa finansēšanai un attīstībai. Cityfinances nodrošina draudzīgu un pieejamu kredītu ikvienam uzņēmējam, tāpēc aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem, lai pārrunātu Jums piemērotāko piedāvājumu!

Kāpēc izvēlēties Cityfinances?

Cityfinances Kredīti uzņēmumiem ir draudzīgs un pieejams aizdevums no 3000 līdz 200 000 EUR apmērā ar procentu likmi 1.5 % mēnesī un termiņu – līdz diviem gadiem un ir pieejams jebkuras nozares uzņēmumiem biznesa attīstībai un izaugsmei.

Vai par pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā?

Pieteikumi tiek izskatīti bez komisijas maksas. Tāpat arī Jums ir iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas un informāciju par citiem Cityfinances finanšu pakalpojumiem.

Kā tiek noteikta kredīti uzņēmumiem procentu likme?

Aizdevuma procentu likmi nosakām katram uzņēmumam individuāli. Mūsu kredītspeciālisti ir izstrādājuši unikālu projektu izvērtēšanas metodiku, kas balstās punktu jeb skoringa sistēmā un izmanto vairākus parametrus individuāla piedāvājuma izstrādāšanā. Šādā veidā ātri un efektīvi tiek noteikta aizdevuma procentu likme. Turklāt uzņēmumiem, kas savlaicīgi un godprātīgi īsteno kredītsaistības, pieejami īpaši izdevīgi piedāvājumi.

Vai iespējams Kredītu uzņēmumam atmaksāt pirms līgumā paredzētā termiņa?

Jā, aizdevumu Kredīti uzņēmumiem iespējams atmaksāt pirms līgumā paredzētā termiņa bez papildu maksas.

Kāds ir iespējamais Kredīti uzņēmumiem izsniegšanas termiņš?

Standarta aizdevuma termiņš ir no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Tomēr, ja nepieciešams ilgāks aizdevuma termiņš, mūsu kredītspeciālisti izstrādās individuālu kredīti uzņēmumiem atmaksas termiņu, pielāgojot to klientu vajadzībām.

Vai ir nozares, ko Cityfinances nefinansē?

Cityfinances klienti pārstāv plašu nozaru spektru. Ir būtiski, lai pieteikuma iesniedzējs ir Latvijas Republikā reģistrēts komersants.

Manam uzņēmumam nepieciešams Kredīti uzņēmumiem, kas pārsniedz 200 000 EUR. Vai ir iespējams saņemt lielāku summu?

Cityfinances ierobežo aizdevēju riskus, tomēr atsevišķos gadījumos ir iespējams piesaistīt arī līdz 1 000 000 EUR apmērā. Šādā gadījumā aicinām sazināties ar mūsu kredītspeciālistu individuāla pieteikuma izskatīšanai.

Vai Jūs kreditējat finanšu grūtībās nonākušos komersantus?

Mēs izvērtējam, kāpēc komersants ir nonācis finanšu grūtībās un kas tiek darīts, lai tās pārvarētu un nepieļautu šādu situāciju atkārtošanos nākotnē. Ir svarīgi, vai uzņēmējs meklē finansējumu, lai ātri atdotu parādus, vai viņam ir plāns, kā atrisināt situāciju un sākt pelnīt. Šādos gadījumos Cityfinances rūpīgi izvērtē projekta riskus un uzņēmēja profilu. Atbilstoši likumdošanas prasībām, aicinām pirms jaunu kredītsaistību uzņemšanās rūpīgi izvērtēt savas spējas kredītu atdot, lai nepasliktinātu uzņēmuma finanšu situāciju.

Ko darīt, ja man ir negatīva kredītvēsture – esmu iekļauts parādnieku reģistros?

Šajā gadījumā būtisks aspekts ir parādu statuss. Ja tie ir dzēsti un uzņēmuma dinamika ir pozitīva, tad, visticamāk, negatīvs ieraksts parādnieku reģistrā neradīs problēmas pakalpojuma Kredīti uzņēmumiem saņemšanai. Ja pastāv aktuāli parādi, tad tiks izvērtēts, cik liela ir to summa attiecībā pret uzņēmuma apgrozījumu un peļņu, kā arī – kāds ir nemaksāšanas iemesls. Mūsu ierastā prakse ir aicināt uzņēmēju dzēst esošos parādus pirms pieteikties jaunam kredītam.

Vai var apvienot vairākus saistības?

Tas atkarīgs no tā, kāda ir esošo kredītu kopējā ekspozīcija pret esošo nodrošinājumu un kāda ir tekošo kredīta maksājumu summa pret uzņēmuma ieņēmumiem. Šādi gadījumi tiek risināti individuāli, atkarībā no projekta un iepriekšējās maksājumu disciplīnas.

Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvērtējat projektus?

Cityfinances finanšu speciālisti ir izstrādājuši unikālu projektu izvērtēšanas metodiku, kas balstās punktu jeb skoringa sistēmā. Šī metode ļauj ātri un efektīvi izvērtēt projektu. Ļoti specifisku projektu gadījumos lēmumu pieņemšanā piesaistām dažādu nozaru ekspertus.