Tu esi uzņēmuma
īpašnieks

Un vēlies sasniegt vairāk

Mēs ticam tiem kas var izdarīt vairāk!

Uzņēmumu īpašniekus vieno kopīga iezīme. Viņi ir domātāji. Uzņēmuma īpašnieki ir apņēmības pilni. Viņi agri ceļas un smagi strādā, lai sasniegtu kaut ko vairāk, padarītu mūsu pasauli mazliet labāku un iedrošina mūs sekot viņu piemēram.
Tas pats pavediens vijas cauri Cityfinances komandai. Tā ir kopīga misija, kas mūs iedvesmo – mēs palīdzam jums padarīt pasauli labāku.
Tu esi uzņēmuma īpašnieks un tiecies sasniegt kaut ko vairāk? Mēs Ticam Tev!
Tieši Tev ir izveidots Cityfinances finansēšanas tehnoloģijas uzņēmums.

Koncentrējies uz savu biznesu, mēs parūpēsimies par finansējumu

Ar vienkāršu online pieteikumu, un mūsu ātri pieņemtu lēmumu, Tu vari visu uzmanību veltīt sava biznesa vadīšanai. Savukārt mēs parūpēsimies, lai Tavā rīcībā būtu tieši tik daudz papildu līdzekļu, cik nepieciešams uzņēmuma plānu īstenošanai.
Turklāt tieši tad, kad tos patiešām vajag. Uzņēmējdarbības attīstīšana nākamajā līmenī nekad nav bijusi vienkāršāka.

Cityfinances finansēšanas tehnoloģijas uzņēmums

Cityfinances piedāvā ātrāku un pieejamāku aizdevumu maziem un vidējiem uzņēmumiem. Ar pakalpojumiem Kredīts uzņēmumiem un Faktorings Tu vari saņemt aizdevumu 1 stundas laikā un palielināt apgrozāmos līdzekļus, iegādāties jaunas iekārtas, izmaksāt algas, ja Tavs klients aizkavējis apmaksu, finansēt klienta izrakstītos rēķinus, iegādāties pamatlīdzekļus un attīstīt biznesu. Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas un Faktorings ir pieejami ļoti plašam uzņēmumu lokam sākot ar 60 000 EUR gada apgrozījumu. Pieejamais aizdevuma apjoms sākot no 10000 EUR līdz 200 000 EUR.

Novērtē savu laiku, atsakies no augstām izmaksām, sarežģītām izsniegšanas procedūrām un neelastīgiem noteikumiem

Uzņēmuma īpašniekiem ir pieredze un viņi zina, cik viegli un ātri var tikt pie vajadzīgā aizdevuma tieši tad, kad tas ir nepieciešams, lai risinātu aktuālas, sasāpējušas problēmas vai biznesa izaugsmes jautājumus. Līdz šim uzņēmumiem aizdevuma saņemšana ar pieņemamiem nosacījumiem ir bijusi ļoti sarežģīta un laikietilpīga pat tad, ja bizness ir veiksmīgs.
Cityfinances ir izveidota, lai mainītu šo kārtību. Mēs saprotam, cik dārga biznesā ir katra minūte, cik svarīgi ir ātri saņemt finansējumu, lai risinātu konkrēto sasāpējušos problēmu vai attīstības jautājumu. Mūsu tehnoloģiskie risinājumi un iedziļināšanās katra klienta konkrētajā jautājumā ļauj ievērojami ātrāk izsniegt aizdevumu, kas  piemērots katra klienta vajadzībai.

Saņem  savam biznesam piemērotāko finansēšanas piedāvājumu

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.