Par mums, Cityfinances

Mēs esam šeit, lai palīdzētu Tavam biznesam attīstīties

Koncentrējies uz savu biznesu

Ar vienkāršu online pieteikumu, un mūsu ātri pieņemtu lēmumu, Tu vari visu uzmanību veltīt sava biznesa vadīšanai. Savukārt mēs parūpēsimies, lai Tavā rīcībā būtu tieši tik daudz papildu līdzekļu, cik nepieciešams uzņēmuma plānu īstenošanai. Turklāt tieši tad, kad tos patiešām vajag. Uzņēmējdarbības attīstīšana nākamajā līmenī nekad nav bijusi vienkāršāka.

Ātrāks, pieejamāks un konkurētspējīgāks aizdevums

Cityfinances ir nebanku finansēšanas uzņēmums, kas piedāvā ātrāku, pieejamāku un konkurētspējīgāku aizdevumu maziem un vidējiem uzņēmumiem. Ar pakalpojumiem Kredīts uzņēmumiem, Faktorings, Aizdevums biznesam un Nauda biznesam uzņēmumi var paātrināt biznesa izaugsmi, uzlabot konkurētspēju un apgūt jaunus eksporta tirgus. Pakalpojumi pieejami ļoti plašam uzņēmumu lokam – sākot ar 50 000 EUR gada apgrozījumu un beidzot ar vairākiem miljoniem. Pieejamais aizdevuma apjoms – no 3000 EUR līdz 200 000 EUR.

Cityfinances misija

Dot iespēju ikvienam mazam un vidējam uzņēmumam ātri tikt pie nepieciešamā aizdevuma tieši tad, kad tas ir nepieciešams, lai paātrinātu izaugsmi un netraucēti turpinātu darbu, pat ja aizkavējusies klientiem izrakstīto rēķinu apmaksa vai radušies negaidīti izdevumi.

Cityfinances vīzija

Stabilizēt mazo un vidējo uzņēmumu naudas plūsmu, veidot drošus pamatus izaugsmei ar ātru, izdevīgu un draudzīgu aizdevumu.

Cityfinances komanda

Cityfinances komandā strādā uzņēmējdarbībā pieredzējuši cilvēki, kuri saprot, cik dārga biznesā var būt katra minūte. Tādēļ vari būt drošs, ka netiksi kavēts ar liekām birokrātiskām procedūrām. Darbinieki ir saprotoši, pretimnākoši, atvērti klientu vēlmēm un draudzīgi. Par to pārliecinās ikviens klients, kurš izvēlas sadarboties ar mums.

Ētika, Godīgums, Atklātība

«No savas pieredzes varu teikt, ka līdz šim uzņēmumiem aizdevuma saņemšana ar pieņemamiem nosacījumiem bijusi ļoti sarežģīta un laikietilpīga pat tad, ja bizness ir veiksmīgs. Izveidojot Cityfinances, vēlamies mainīt šo kārtību. Mūsu uzkrātā pieredze ļauj ātri izsniegt aizdevumu maziem un vidējiem uzņēmumiem turpmākai uzņēmuma izaugsmei. Mēs ticam, ka veiksmīgas sadarbības pamats ir ētiska uzņēmējdarbība, atklātība un godīgums. Novērtē savu laiku, atsakies no augstām izmaksām un sarežģītām atlases procedūrām. Mēs izsniegsim aizdevumu Tava uzņēmuma straujākai attīstībai.»

Ivars Vītols, Cityfinances dibinātājs

Saņem Tavam biznesam piemērotāko finansēšanas piedāvājumu