Draudzīgs
Aizdevums biznesam bez ķīlas

Individuāls risinājums Tavam biznesam

Zemākas % likmes no 0.5%

Ātri, nauda 1 dienas laikā

No € 10000 līdz € 200 000

Bez soda naudas par atmaksu

Bezmaksas konsultācijas

Saņem Aizdevumu biznesam
sākot no 10000 € līdz 200 000 €

Palielini naudas plūsmu

Telpu atjaunošana

Pērc jaunas iekārtas

Audzē savu biznesu

Ātrs un uz izdevīgiem % Kredīts uzņēmumiem, lai attīstītu biznesu

aizdevums uzņēmumam, kredīti uzņēmumiem, kredīts uzņēmumiem, aizdevums biznesam, faktorings, nauda biznesam, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas, kredīti uzņēmumiem bez ķīlas, aizdevums biznesam bez ķīlas, aizdevumi juridiskām personām bez ķīlas, kredīts juridiskām personām bez ķīlas, kredīts biznesam bez ķīlas, aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas, nauda biznesam bez ķīlas,

“MIKROKODS” valdes locekle Baiba Zimele: Apgrozījums 2017g 491 700 EUR, darbinieku skaits 10, piešķirtais finansējums: 25 000 EUR

“Liela pasūtījuma izpildīšanai ģeotelpisko informācijas sistēmu izstrādē bija nepieciešami papildu apgrozāmie līdzekļi. Pajautājām Cityfinances , kādas ir mūsu iespējas saņemt aizdevums biznesam, un jau pēc dienas nauda bija mūsu uzņēmuma kontā. Esam patīkami pārsteigti.”

Izrēķini, cik liels aizdevums biznesam Tev vajadzīgs

Ievadi dažus bilances rādītājus

uz pēdējo pārskata periodu

Krājumi
Pricēju pasūtītāju parādi
Nauda
Citi Debitori
Parādi piegādātājiem, darbuzņēmējiem
Nodokļu parādi
Pārējie kreditori
Apgrozījums vid. mēnesī (6m.vid)
Ražošanas izmaksas vid. Mēnesī (6m.vid)

Aizdevums biznesam EUR

Vajadzīgā kredīta summa aprēķināta pēc ievadītajiem datiem

Apgrozāmo līdzekļu aprites rādītāji

Krājuma aprites dienas
Debitoru aprites dienas
Kreditoru aprites dienas
Naudas aprites reizes gadā
Nauda pietrūkst dienu skaits
Likviditātes koeficients
Ātrās Likviditātes koeficients

“Fiksēti, pieņemami mēneša maksājumi
ar Aizdevums biznesam. Aizņemies no 10000 € līdz 200 000 € un atmaksa līdz 2 gadiem. Atmaksā ātrāk bez soda naudām. Likme sākot no 0.5% mēnesī.”
Piesakies, saņem personalizētu % likmi

Arvis Zeile, SIA “MAK IT” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs: Apgrozījums 2017. gadā 1.3 miljoni EUR, darbiniekus skaits 22, piešķirtais finansējums 70 000 EUR

“Fiksēti, pieņemami mēneša maksājumi
ar Aizdevums biznesam. Aizņemies no 10000 € līdz 200 000 € un atmaksa līdz 2 gadiem. Atmaksā ātrāk bez soda naudām. Likme sākot no 0.5% mēnesī.”
Piesakies, saņem personalizētu % likmi

aizdevums uzņēmumam, kredīti uzņēmumiem, kredīts uzņēmumiem, aizdevums biznesam, faktorings, nauda biznesam, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas, kredīti uzņēmumiem bez ķīlas, aizdevums biznesam bez ķīlas, aizdevumi juridiskām personām bez ķīlas, kredīts juridiskām personām bez ķīlas, kredīts biznesam bez ķīlas, aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas, nauda biznesam bez ķīlas,

SIA “Nikaod” valdes loceklis Oļegs Špaks:
Apgrozījums: 156 459 EUR, darbinieku skaits 5, piešķirtais finansējums 3000 EUR

Kravu pārvadājumu nozarē katra transporta līdzekļa dīkstāve ir smags trieciens biznesam. Tādēļ salūzušās automašīnas remontam nepieciešamo naudu izlēmām aizņemties no Cityfinances. Pateicoties ātri noformētajam kredītam uzņēmumiem, transporta līdzeklis atkal ir ierindā un arī nomaksāts uzkrātais nodokļu parāds valstij.

Pālīdzēsim ātri Saņemt atbildes uz visiem jautājumiem,
lai Tu ātri saņemtu finansējumu savam uzņēmumam.
Zvani +371 23000777

aizdevums uzņēmumam, kredīti uzņēmumiem, kredīts uzņēmumiem, aizdevums biznesam, faktorings, nauda biznesam, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas, kredīti uzņēmumiem bez ķīlas, aizdevums biznesam bez ķīlas, aizdevumi juridiskām personām bez ķīlas, kredīts juridiskām personām bez ķīlas, kredīts biznesam bez ķīlas, aizdevums uzņēmumiem bez ķīlas, nauda biznesam bez ķīlas,

Draudzīgs Aizdevums biznesam bez ķīlas

Cityfinances Aizdevums biznesam bez ķīlas ir pieejams ikvienam biznesam. Apzināmies, ka uzņēmumiem laiks ir dārgs, tādēļ formalitāšu kārtošana ir pavisam vienkārša. Tu piecās minūtēs aizpildi elektronisku pieteikumu, mūsu speciālisti to izvērtē un sagatavo piedāvājumu. Finansējuma veids atkarīgs no pieprasītās summas un pielietojuma. Diennakts laikā kopš aizdevuma līguma parakstīšanas nauda jau būs pārskaitīta uz Tava uzņēmuma kontu.

Strādā pie ilgtermiņa projekta, par ko saņemsi samaksu pēc vairākiem mēnešiem, bet uzņēmumam vajadzīgi apgrozāmie līdzekļi? Klienti kavē maksājumus, bet jāapmaksā rēķinus saviem piegādātājiem? Cityfinances Aizdevums biznesam bez ķīlas – tā ir lieliska iespēja maziem un vidējiem uzņēmumiem ātri un ar izdevīgiem nosacījumiem iegūt finanšu līdzekļus. Piedāvājam dzīvē pārbaudītus un klientu iecienītus Cityfinances risinājumus – Kredīts uzņēmumiem, Faktorings, Aizdevums biznesam bez ķīlas un Nauda biznesam.

Kredīts uzņēmumiem

Nepieļauj, lai īslaicīgas naudas plūsmas grūtības apdraud uzņēmuma darbību! Kredīts uzņēmumiem ir izdevīgs aizdevums biznesam bez ķīlas tieši šādos gadījumos. Cityfinances kreditēšanas speciālisti izstrādājuši pakalpojumu Kredīts uzņēmumiem, īpaši domājot par dažādu nozaru mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām. Atšķirībā no citām kredītiestādēm, kas aizdevuma izsniegšanā priekšroku dod zemāka riska projektiem ar nodrošinājumu, Cityfinances Kredīts uzņēmumiem ir iespēja attīstīt Tavu uzņēmumu tā izaugsmes posmā, kad ātri vajadzīgs finansējums jaunu projektu uzsākšanai. Tāpat arī kredīts uzņēmumiem palīdzēs kāpināt biznesa tempu, paplašināt ražošanu un īstenot drosmīgas inovācijas. Kredīts uzņēmumiem paredz piešķirt finansējumu no 10000 līdz 200 000 EUR. Īpašos gadījumos izskatām iespēju izsniegt kredītu uzņēmumiem pat viena miljona eiro apmērā. Cityfinances speciālistiem nepieciešama vien Tava uzņēmuma operatīvā bilance, peļņas/zaudējumu pārskats, bankas konta izraksts, kredīta mērķis un plānotais kredīta atmaksas termiņš.

Naudas atmaksas termiņš elastīgi tiek pielāgots Tava uzņēmuma vajadzībām un spējām – sākot no 1 mēneša līdz pat 2 gadiem. Ja jūti, ka esi gatavs ātrāk izbeigt saistības ar Cityfinances, droši dari to. Kredīts uzņēmumiem var atmaksāt jebkurā laikā. Bet, ja nepieciešams pagarināt atmaksas termiņu, arī to var izdarīt un bez soda naudas.

Kredīts uzņēmumiem izceļas ar draudzīgu aizdevuma procentu likmi un individuāli piemērotiem nosacījumiem. Tas pieejams visu nozaru dalībniekiem. Pat, ja banka ir atteikusi finansējumu un šaubies, vai uzņēmums atbilst finansējuma saņēmēju prasībām, sazinies ar mūsu Cityfinances speciālistiem. Kredīts uzņēmumiem palīdzēs Tavai kompānijai sasniegt straujāku izaugsmi.

Faktorings

Daudzi uzņēmumi kādā attīstības stadijā nonāk situācijā, kad ar paša līdzekļiem ikdienas darbības nodrošināšanai nepietiek. Tas ne vienmēr ir saistīts ar sliktu darbu vai iekšējām problēmām. Bieži vien problēmas pamatā ir sadarbības partneru finansiālās grūtības, kuru dēļ tie kavē maksājumus. Eksportētāji situāciju ir piedzīvojuši, kad eksporta tirgū ieilgst ekonomiskā lejupslīde vai pat iestājas īsta krīze. Taču uzņēmumam jāmaksā algas darbiniekiem, nodokļus valstij un rēķinus pakalpojumu sniedzējiem. Ko darīt? Risinājums ir Cityfinances Aizdevums biznesam bez ķīlas pakalpojums Faktorings.

Faktorings ir finansējums operatīvo izdevumu segšanai. Tas ir ātri un viegli noformējams, elastīgs Cityfinances Aizdevums biznesam bez ķīlas pakalpojums, kas ļauj saņemt finansējumu izrakstītā rēķina apjomā. Faktorings ir pieejams ikvienam Latvijā reģistrētam uzņēmumam, kura pusgada apgrozījums sasniedz vismaz 50 000 EUR.

Sistēma ir pavisam vienkārša. Kad esi izrakstījis klientam rēķinu, līdz kura apmaksai būs jāgaida vairākus mēnešus, aizpildi pieteikumu un iesniedz mums. Cityfinances speciālisti sagatavos līgumu un 24 stundu laikā pēc tā parakstīšanas pārskaitīsim pirmo no diviem maksājumiem. Faktorings ietvaros piešķiram 80-90% no rēķinā norādītās summas. Precīzu limitu noteiks Cityfinances konsultants, tuvāk iepazīstot uzņēmuma darbības nozari un klientu kredīta vēsturi. Ar Cityfinances pakalpojumu Faktorings vari apdrošināt rēķinus ar kopējo summu līdz 50 000 EUR uz laiku līdz pat 120 dienām. Kad klients apmaksās rēķinu, atdosi aizdevumu.

Cityfinances Faktorings uzņēmumam finansējuma likme dienā – sākot no 0,05 %. Tā tiek noteikta pēc rēķina summas un uzņēmuma kredītvēstures, kam tas izrakstīts.

Cityfinances Faktorings uzturēs stabilu naudas plūsmu un ļaus turpināt uzņēmuma attīstību bez ilgtermiņa kredītsaistībām.

Aizdevums biznesam bez ķīlas, attīstībai

Tev ir skaidrs plāns, kā paplašināt sava uzņēmuma darbību. Tu vēlies papildināt piedāvājumu ar jaunu produktu vai pakalpojumu, strauji izvērst darbību vai iekarot līdz šim neapgūtus tirgus. Tad Tev nepieciešams Cityfinances Aizdevums biznesam bez ķīlas!

Aizdevums biznesam bez ķīlas ir viens no Cityfinances pakalpojumiem. Cityfinaces Aizdevums biznesam bez ķīlas paredzēts vidējiem uzņēmumiem ar gada apgrozījumu virs 500 000 EUR biznesa attīstībai. Ar Cityfinances Aizdevums biznesam bez  ķīlas palīdzību vari nekavējoties uzsākt jaunu projektu īstenošanu un uzlabot konkurētspēju. Šis finanšu instruments paātrinās izaugsmi un dos iespēju bez vilcināšanās sasniegt jaunas attīstības virsotnes Tavam uzņēmumam.

Piesakies pakalpojumam Cityfinances Aizdevums biznesam bez ķīlas, Cityfinances konsultanti izskatīs Tavu pieteikumu un operatīvi izsniegs aizdevumu līdz pat 200 000 EUR apmērā. Atmaksas termiņu pielāgosim Tava uzņēmuma finansiālajām spējām un vajadzībām.

Nauda biznesam

Nauda biznesam ir finansējums strādājošiem mazajiem uzņēmumiem, kuru gada apgrozījums pārsniedz 50 000 EUR. Šis Cityfinances Aizdevums biznesam bez ķīlas pakalpojums ir izcils veids, kā paātrināt uzņēmuma izaugsmi, pasargāt to no negaidītiem naudas iztrūkumiem vai stabilizēt finanšu plūsmu. Tas īpaši noderēs uzņēmumiem ar svārstīgiem ikmēneša ienākumiem, kā arī strādājot pie ilgtermiņa projektiem.

Neatliec attīstības plānus tikai tādēļ, ja šķiet, ka visam uzreiz nepietiks naudas. Cityfinances pakalpojums nauda biznesam palīdz atbrīvoties no naudas iztrūkumu problēmas, lai Tu vari ieguldīt līdzekļus jaunā projektā, samaksāt darbiniekiem algas vai norēķināties ar sadarbības partneriem. Iesniedz pieteikumu, aizpildot anketu 5 minūtēs, un 24 stundu laikā pēc līguma noslēgšanas pārskaitīsim naudu Tava uzņēmuma kontā, lai vari īstenot visas ieceres vienlaikus.

Cityfinaces ”Nauda biznesam” ietvaros piešķirs Tavam uzņēmumam aizdevumu līdz 30 000 EUR. Izmēģini un sāc attīstīt savu uzņēmumu jau šodien.